Yakın Doğu Bank 15. yılını kutladı

Yakın Doğu Bank 15. yaşını kutladı. Girne Dorana Otel’deki kutlamaya, Yönetim Kurulu üyeleri, kurucular ve personel katıldı. Keman ve piyano dinletisiyle süren kutlamanın sonunda Yakın Doğu Bank’ta 15 yıldır çalışan personele teşekkür plaketleri verildi.

Yakın Doğu Bank çalışanları, 15. yıl heyecanını Girne Dorana otelde yaşadı. Konuşmalar, kokteyl, müzik dinletisi, plaket töreni ve 15. yıl pastasının kesilmesiyle süren geceyi sizler için izledik. Yakın Doğu Bank’ın 15’inci yıl dönümünde açılış konuşmasını yapan Genel Müdür Selçuk Burat, “Hepinizi bir arada görmekten çok mutluyum. Bankamız her gün gelişmekte. Bu gelişimi şu anda çalışmakta olan ve daha önce çalışmış olan tüm mesai arkadaşlarımıza ve başta Yakın Doğu Bank, Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Suat İ. Günsel’e borçluyuz, hepinize teşekkür ederim” dedi.

TAKIM ARKADAŞLARI
Yakın Doğu Bank Genel Müdür Yardımcısı Kozan Karakurt, Yönetim Kurulu üyeleri ve Yakın Doğu Bank çalışanlarına “takım arkadaşlarım” diyerek başladığı konuşmasında, 15 yıl önce  Dr. Suat İ. Günsel’in öncülüğünde yola çıkıldığını, bugün ise emin adımlarla büyüyen ve finans sektöründe söz sahibi olma yolunda ilerlemiş bir banka konumunda olduklarını anlattı.

SÜRPRİZLERE HAZIR OLUN
Karakurt, 15 yıl önce 1 şube ile yola çıkan Yakın Doğu Bank’ın bugün 10 şubeye ulaştığını ve çok kısa zaman içerisinde 12 şubeye çıkacağını, 2012’nin sonuna kadar ise 14 şubeye ulaşılacağını söyledi. 300 milyon Türk Lirasına yaklaşmış bir aktif artış olduğunu belirten Karakurt , “Sektörde iyi bir sıralama ve ilerideki zaman diliminde hem Kıbrıs’ı hem de Yakın Doğu Bank çalışanlarını şaşırtacak sürprizler olacak” diyerek, “Yakın Doğu Bank çıtasını yükselterek geleceğe emin adımlarla yürüyecek, daha güçlü bir banka olarak hedeflerinden şaşmadan, yoluna devam edecektir”ifadelerini kullandı.

“BUGÜN SİZİN BAYRAMINIZ”
Konuşmaların ardından geçilen plaket törenine, üniversitemiz Kurucu Rektörü Dr. Suat İ. Günsel’in mesajının okunmasıyla başlandı. Günsel’in “Yakın Doğu Bank çalışanları bugün sizin bayramınız,  kendinizle ne kadar iftihar etseniz, gurur duysanız azdır. Kutlarım” dediği mesaj uzun süre alkışlandı.

NİCE YILLAR
Banka Yönetim Kurulu Üyesi ve Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. İrfan Günsel, “Yakın Doğu ailesi, sizler Kıbrıs’ın mayasısınız, sizler Kıbrısın gelişmesi ve hep bizim kalması için, daha güzel olması için çok çalışan bir ailesiniz, 15’inci yılımızı kutlar ve daha nice 15 yıllar dilerim” diyerek 15 yıldır Yakın Doğu Bank’ta çalışan, Ali Esençay ve Halil Ersalıcı’ya plaketlerini verdi. Gecede, Ertuğrul Buğra, Müjde Aşık,  İbrahim Yurtoğlu, Hüseyin Ulubatlı, Yılşen Soykurt, Şerife Olgun ve Zuhal Şenli sırasıyla plaketlerini aldı.

Reklamlar

FACEBOOK’TAN TAKİP ET

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s